Indianie i kowboje czyli “Dziki Zachód w Kurozwękach”

Jeszcze tydzień wcześniej nie wiedzieliśmy czy gdziekolwiek pojedziemy. We wtorek Ania podrzuciła temat z Camper Teamu i zaczęła się burza mózgów! Czasu na decyzję było mało a z powodu nieciekawych prognoz mieliśmy spore wątpliwości i obawy. W końcu uznaliśmy, że raz się żyje i postanowiliśmy chwycić byka za rogi 😉 Już po drodze przekonaliśmy się, że meteorolodzy tym razem się nie pomylili i z niepokojem obserwowaliśmy ciemniejące niebo. Jednak jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B więc niezrażeni dojechaliśmy w końcu do Kurozwęk i założyliśmy nasze obozowisko wśród wielu już przybyłych, podobnych nam szaleńców 🙂

Czytaj więcej …

Otwarcie z pompą czyli: I Szczyrzyckie Zaloty i Hospitalizacja

Dawno, dawno temu…..  hmm, może w sumie nie tak bardzo dawno – nasz przyjaciel Zbyszek wspomniał, że ma kolegę który wymarzył sobie stworzenie pola kempingowego. Tenże desperat poprosił Zbyszka (znawcę tematu i bywalca wielu kempingów na całym świecie) o pomoc. Nie będziemy tu wnikać w procesy budowy itp. ale mniej więcej po roku od planu, infrastruktura była gotowa na przyjęcie gości.

Czytaj więcej …

Ponownie majowo w Nyírbátor!

Majówka na Węgrzech na zaproszenie MHKK już chyba na stałe wpisała się w nasze coroczne kalendarze wyjazdowe. W tym roku nie było inaczej. Pogoda od samego początku zachęcała do spędzenia długiego majowego weekendu poza domem. A dni tym razem mogło się nazbierać nawet dziesięć!

Czytaj więcej …

Pozytywny SYLWESTER 2017

Tego roku przygotowania do przywitania Nowego Roku zaczęły się baardzo wcześnie. Już w kwietniu zarezerwowaliśmy salę w Czernej a w maju zdecydowaliśmy o temacie przewodnim imprezy. W wyniku głosowania stał się nim ni mniej, ni więcej tylko “Czerwony dywan”.

Czytaj więcej …

Pomoc dla Emilki

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i przekazanie 1% podatku dla Emilki – córki jednego z naszych kolegów (siostrzenica Pawła i Ani). Okazało się, że jest chora na mukowiscydozę, jeżeli jeszcze nie rozliczyliście się lub ktoś z Waszych znajomych to proszę w ich imieniu o ten własnie 1%.

Numer KRS: KRS0000097900

Cel szczegółowy : Emilia Zadora

W sprawie innych form pomocy proszę o kontakt z administratorem strony!