Hajduboszormeny – Zakończenie sezonu 2016.

         W tym roku, podobnie jak w zeszłym (czyżby tworzyła się jakaś nowa świecka tradycja?) postanowiliśmy przyjąć zaproszenie od zaprzyjaźnionej Braci Węgierskiej na organizowane przez nich spotkanie kończące sezon 2016. Spotkanie tradycyjnie już odbyło się na terenie przylegającym do basenów termalnych. Trzeba przyznać że taka opcja o tej porze roku bardzo uatrakcyjnia wyjazd.

hajdu

Spotkanie było zaplanowane w dniach od 7-24 października w miejscowości Hajduboszormeny.

MHKK

Hajduboszormeny

Czytaj więcej …

Chorwacja – 2 tygodnie w ciepłym morzu

Tegoroczne wakacje postanowiliśmy spędzić wspólnie na wybrzeżu chorwackim. Niestety, niektórym plany zostały pokrzyżowane i w związku z tym spędzaliśmy urlop w dwóch turach. Najpierw 6 ekip pojechało na 2 ostatnie tygodnie lipca a następnie dwie ekipy w środku sierpnia. Już w lutym zarezerwowaliśmy miejsca na kempingu “KAMP ROKO” w miejscowości Drage – około 30 km. na południe od Zadaru.

cro2016-10

Wspólne zdjęcie z widokiem na Vransko Jezero

Czytaj więcej …

Sielpia Wielka – ośrodek Atmosfera

Korzystając z długiego “weekendu” w dniach 12 – 15 sierpnia 2016 roku zorganizowaliśmy spotkanie w Sielpi Wielkiej, w ośrodku Atmosfera. Stawiło się tam 15 ekip z różnych zakątków Polski. Dodatkową okazją do świętowania była 1 rocznica działania naszego forum, która przypada w dniu 10 sierpnia. Pierwsze ekipy zaczęły zjeżdżać się na miejsce spotkania w piątek w godzinach późno popołudniowych, a ostatnia ekipa dotarła w niedzielę po południu.

sielpia-1

Oficjalne krojenie tortu rocznicowego

Czytaj więcej …