Brandysówka – 20-22.05.2016

Zaczęło się bardzo niewinnie. Miał to być malutki wyjazd sobotnio – niedzielny w cztery przyczepy. Dwa tygodnie wcześniej zrobiona rezerwacja zarówno na pole kempingowe jak i na pogodę. Jeszcze tylko rzucone mimochodem dwa zdania na www.karawaning.pl i zostało czekanie na wyjazd. Rano w dzień wyjazdu zapisane 8 ekip na wyjazd + 2 ekipy chętne na kawę. Pogoda zapowiadała się rewelacyjnie, więc i chętnych w ostatniej chwili przybyło lawinowo. Skończyło się na 15 przyczepach, 2 kamperach, 1 namiocie i 3 ekipach kawowych 🙂 Nikt się chyba tego nie spodziewał.

P1060299

Widok z Sokolicy na kemping

Czytaj więcej …

2-4 Wrzesień – Weekend we Lwowie

Do września jeszcze daleko, ale już powoli zaczynają się przygotowania do kolejnego wyjątkowego spotkania. Tym razem postanowiliśmy za namową naszego wspaniałego kolegi odwiedzić jego rodzinne strony.

Vipwest napisał:

Lwów – to miasto zabytków architektury, rozkosznych chramów, starych placów, przytulnych uliczek, muzeów i galerii z wyjątkowymi dziełami sztuki z różnych epok historycznych cywilizacji światowej.

Lwów – to centrum turystyczne. W mieście Lwa dbajlywie zachowują historyczne dziedzictwo przeszłości, a jednocześnie starają się spełniać wymogi nowoczesności. Właśnie we Lwowie po raz pierwszy na Ukrainie odstąpili od szablonowych świętowań i zapoczątkowali nowy format przedsięwzięć kulturalnych – różnorodnych wg tematów festiwali.

Zabytkowe uliczki, tajemnicza atmosfera minionych wieków, które zamrożone w kamieniu, emitują niewidoczne, ale bardzo konkretne oddechy. A wszystko to – Lwów…

Czytaj więcej …

III piknik rodzinny CamperTeam Bałtów

Dzięki uprzejmości członków Klubu Miłośników Turystyki Camperowej CamperTeam dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w III pikniku rodzinnym CamperTeam Bałtów. Kilka “Pozytywnych” załóg wyraziło chęć uczestnictwa. Piknik rozpoczyna się 27 maja a kończy 29 maja 2016 r. Większość załóg pojawi się zapewne dzień wcześniej, czyli w czwartek (Boże Ciało). 

Czytaj więcej …

Weekend majowy – Sarkany Wellness Nyirbator 25.04.2016 – 02.05.2016

Jako, że my dotarliśmy tam jako pierwsi to w takim razie zaczniemy tą relację…..

W tym roku podobnie jak w zeszłym, zostaliśmy zaproszeni przez zaprzyjaźnione TEAM-y karawaningowe z Węgier i Ukrainy na organizowany przez nich zlot.

Spotkanie to planowane było  w dniach 25.04 -02.05 2016. Daty jak widać pokrywają się częściowo z naszym majowym długim weekendem, więc i frekwencja z naszej strony szykowała się dość pokaźna (dotarło 9 ekip ).

 

IMG_2961

Pozytywni w całej swej krasie

Czytaj więcej …