Chorwacja 2017

       Na wspólny wakacyjny wyjazd w 2017 już na początku roku zadeklarowało się wiele pozytywnych ekip, więc poszukiwania odpowiedniego miejsca musieliśmy zacząć bardzo wcześnie. Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat postanowiliśmy znaleźć 2-3 miejscówki w razie jakby był problem z rezerwacją bądź warunkami na miejscu. Jako pierwsza na liście była lokalizacja   “Kamp-Kalebic” i jak się później okazało była to wymarzona miejscówka dla całej naszej Pozytywnej ekipy.

Czytaj więcej …

Sylwester 2016/2017

Przez ten cały 2016 rok nasze Pozytywne grono tak polubiło wspólne imprezy, że postanowiliśmy również wspólnie zakończyć stary  rok i oczywiście przywitać kolejny. Ze względu na sporą ilość osób jaka wyrażała chęć takiego spotkania przygotowania należało zacząć odpowiednio wcześnie. Poszukiwania wymarzonej miejscówki rozpoczęliśmy już w sierpniu i po kilku tygodniach zapadła decyzja, że najlepszym lokalem będzie Remiza w Ulinie Wielkiej.

Czytaj więcej …

Listopadowy długi weekend

       Korzystając z okazji, że 11 listopada wypadało w piątek postanowiliśmy znów spotkać się w szerszym gronie “Pozytywnej Rodziny”.

zamek

Ze względu  na niepewną pogodę wybraliśmy opcję bez przyczep i spotkaliśmy się  w Smoleniu, tym razem w wynajętym ośrodku agroturystycznym.

Czytaj więcej …

Hajduboszormeny – Zakończenie sezonu 2016.

         W tym roku, podobnie jak w zeszłym (czyżby tworzyła się jakaś nowa świecka tradycja?) postanowiliśmy przyjąć zaproszenie od zaprzyjaźnionej Braci Węgierskiej na organizowane przez nich spotkanie kończące sezon 2016. Spotkanie tradycyjnie już odbyło się na terenie przylegającym do basenów termalnych. Trzeba przyznać że taka opcja o tej porze roku bardzo uatrakcyjnia wyjazd.

hajdu

Spotkanie było zaplanowane w dniach od 7-24 października w miejscowości Hajduboszormeny.

MHKK

Hajduboszormeny

Czytaj więcej …

2-4 Wrzesień – Weekend we Lwowie

Do września jeszcze daleko, ale już powoli zaczynają się przygotowania do kolejnego wyjątkowego spotkania. Tym razem postanowiliśmy za namową naszego wspaniałego kolegi odwiedzić jego rodzinne strony.

Vipwest napisał:

Lwów – to miasto zabytków architektury, rozkosznych chramów, starych placów, przytulnych uliczek, muzeów i galerii z wyjątkowymi dziełami sztuki z różnych epok historycznych cywilizacji światowej.

Lwów – to centrum turystyczne. W mieście Lwa dbajlywie zachowują historyczne dziedzictwo przeszłości, a jednocześnie starają się spełniać wymogi nowoczesności. Właśnie we Lwowie po raz pierwszy na Ukrainie odstąpili od szablonowych świętowań i zapoczątkowali nowy format przedsięwzięć kulturalnych – różnorodnych wg tematów festiwali.

Zabytkowe uliczki, tajemnicza atmosfera minionych wieków, które zamrożone w kamieniu, emitują niewidoczne, ale bardzo konkretne oddechy. A wszystko to – Lwów…

Czytaj więcej …

Weekend majowy – Sarkany Wellness Nyirbator 25.04.2016 – 02.05.2016

Jako, że my dotarliśmy tam jako pierwsi to w takim razie zaczniemy tą relację…..

W tym roku podobnie jak w zeszłym, zostaliśmy zaproszeni przez zaprzyjaźnione TEAM-y karawaningowe z Węgier i Ukrainy na organizowany przez nich zlot.

Spotkanie to planowane było  w dniach 25.04 -02.05 2016. Daty jak widać pokrywają się częściowo z naszym majowym długim weekendem, więc i frekwencja z naszej strony szykowała się dość pokaźna (dotarło 9 ekip ).

 

IMG_2961

Pozytywni w całej swej krasie

Czytaj więcej …