“Marcówka” w Podlesicach

     Jako, że wszyscy czuliśmy, iż już dłużej nie wytrzymamy w murach naszych domów, postanowiliśmy przed oficjalnym otwarciem sezonu przewietrzyć nasze budki i zorganizowaliśmy marcowy wyjazd do Podlesic. Kto żyw starał się zmobilizować siły i możliwości aby marzenie stało się rzeczywistością. Niektórzy złapali szczęście za ogon i w dniach 17-19 marca 2017 r. udało im się spotkać z przyjaciółmi .

Czytaj więcej …

Zimowo w Smoleniu

Mimo zimowej aury i zakopcowanych przyczep, duch pozytywnych wyrwał nas końcem stycznia z domów. W kilka rodzin ponownie odwiedziliśmy agroturystykę w Smoleniu. Pogoda wymarzona- mroźna i słoneczna a krajobraz śnieżnobiały.

W pobliżu pensjonatu znajdował się stok narciarski z dwoma wyciągami oraz górka dla wielbicieli sanek. Radości było wiele gdy zaczęło się zimowe szaleństwo na sankach. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli pobijali rekordy prędkości. Niektórzy długo wspominali zjazdy obolałą częścią ciała.

Czytaj więcej …

Sylwester 2016/2017

Przez ten cały 2016 rok nasze Pozytywne grono tak polubiło wspólne imprezy, że postanowiliśmy również wspólnie zakończyć stary  rok i oczywiście przywitać kolejny. Ze względu na sporą ilość osób jaka wyrażała chęć takiego spotkania przygotowania należało zacząć odpowiednio wcześnie. Poszukiwania wymarzonej miejscówki rozpoczęliśmy już w sierpniu i po kilku tygodniach zapadła decyzja, że najlepszym lokalem będzie Remiza w Ulinie Wielkiej.

Czytaj więcej …