2-4 Wrzesień – Weekend we Lwowie

Do września jeszcze daleko, ale już powoli zaczynają się przygotowania do kolejnego wyjątkowego spotkania. Tym razem postanowiliśmy za namową naszego wspaniałego kolegi odwiedzić jego rodzinne strony.

Vipwest napisał:

Lwów – to miasto zabytków architektury, rozkosznych chramów, starych placów, przytulnych uliczek, muzeów i galerii z wyjątkowymi dziełami sztuki z różnych epok historycznych cywilizacji światowej.

Lwów – to centrum turystyczne. W mieście Lwa dbajlywie zachowują historyczne dziedzictwo przeszłości, a jednocześnie starają się spełniać wymogi nowoczesności. Właśnie we Lwowie po raz pierwszy na Ukrainie odstąpili od szablonowych świętowań i zapoczątkowali nowy format przedsięwzięć kulturalnych – różnorodnych wg tematów festiwali.

Zabytkowe uliczki, tajemnicza atmosfera minionych wieków, które zamrożone w kamieniu, emitują niewidoczne, ale bardzo konkretne oddechy. A wszystko to – Lwów…

Czytaj więcej …

III piknik rodzinny CamperTeam Bałtów

Dzięki uprzejmości członków Klubu Miłośników Turystyki Camperowej CamperTeam dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w III pikniku rodzinnym CamperTeam Bałtów. Kilka “Pozytywnych” załóg wyraziło chęć uczestnictwa. Piknik rozpoczyna się 27 maja a kończy 29 maja 2016 r. Większość załóg pojawi się zapewne dzień wcześniej, czyli w czwartek (Boże Ciało). 

Czytaj więcej …