Pomoc dla Emilki

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i przekazanie 1% podatku dla Emilki – córki jednego z naszych kolegów (siostrzenica Pawła i Ani). Okazało się, że jest chora na mukowiscydozę, jeżeli jeszcze nie rozliczyliście się lub ktoś z Waszych znajomych to proszę w ich imieniu o ten własnie 1%.

Numer KRS: KRS0000097900

Cel szczegółowy : Emilia Zadora

W sprawie innych form pomocy proszę o kontakt z administratorem strony!

Targi Turystyczne GLOBalnie 2016 w Katowicach – okiem „karawaningowca”

W dniach 18-20 marca 2016 roku odbyły się wspomniane wyżej targi. Kiedy zatem odważni Pozytywni otwierali sezon w Bieszczadach my pokręciliśmy się między targowymi stoiskami aby szukać inspiracji na wyjazdy z przyczepą.

Założeniem targów było aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Czy to wielbiciele zorganizowanych wyjazdów zagranicznych czy podróżnicy, żeglarze, miłośnicy turystyki pieszej, rowerowej itp.

Czytaj więcej …

Brandysówka – wiosenne wietrzenie budek

W dniach od 1 – 3 kwietnia 2016 r. odbyło się “Wiosenne wietrzenie budek” w Brandysówce – kempingu w Dolinie Będkowskiej u stóp Sokolicy. W piątek wieczorem zjawiły się tam 3 ekipy, a w sobotę dotarły jeszcze dwie.

Największe obawy budził wśród wszystkich wjazd w dolinkę, a zwłaszcza skręt przez mostek na pole kempingowe. Na szczęście okazało się, że strach ma wielkie oczy i wszyscy wjechali bez problemu.

brandys1

Brandysówka - widok z Sokolicy na pole kempingowe i schronisko

Czytaj więcej …